Краскопульт IWATA WS-PRIMER FILLER 1.4 /1.6/1.8 мм
- В наличии
20 100 ₴
- +380 (98) 462-09-35менеджер
- +380 (93) 567-40-55менеджер

ТЕХНОЛОГІЯ SPLIT NOZZLE™
Наша технологія Split Nozzle™ посилює розпилення, направляючи повітряний потік точно через три отвори для сопел. Він підвищує точність навіть за низького тиску, забезпечуючи унікальний візерунок віяла Anest Iwata: плоский і овальний — ідеальний для бездоганної роботи та економії матеріалу.

САМОРЕГУЛЮЮЧА УПАКОВКА ГОЛКИ
Наші інженери переосмислили конструкцію упаковки голок. Результатом є конструкція, яка позбавляє всіх здогадок щодо того, як її правильно затягнути. Просто затягніть його, і про все інше подбають.

КУЛЕНЕБІЙКИЙ НАБІР СІДЕЛ ПОВІТРЯНОГО КЛАПАНА
Перевернутий дизайн нещодавніх комплектів сідла повітряного клапана Anest Iwata вже був ущільнений стійким до розчинників ущільнювальним кільцем, що робить його дуже міцним і менш схильним до надмірного затягування. Тепер ми взяли цю вже перевірену конструкцію та зробили її зі шматка алюмінію.
Результат? Практично непорушний комплект сідла повітряного клапана.

ШПИЛЬКА СПУСКА, ЩО ПІДІГЛЯЄТЬСЯ (ОБЛЕГАЮЩИЙ )
WS-Primer постачається з кріпильною шпилькою спускового гачка, яка дозволяє фіксувати спусковий гачок однією рукою за допомогою промислового стандартного шестигранного ключа. Забудьте про клопоти з фіксацією курка за допомогою незграбного стопорного кільця.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anest Iwata |
| Страна производитель | Япония |
| Емкость бака распылителя | 0.6 л |
| Вес | 0.38 кг |
| Расход воздуха | 370 литр/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.4 мм |
| Рабочее давление | 2 бар |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Набор насадок | Нет |
| Переходной штуцер | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
- Цена: 20 100 ₴











