NEW 2026 FLEX PE 2 14-EC C роторна полірувальна безщіткова машинка
- В наличии
- Код: PE 2 14-EC C
27 428 ₴
- +380 (98) 462-09-35менеджер
- +380 (93) 567-40-55менеджер
2026 NEW PE 2 14-EC C
Полірувальна безщіточна машина з регульованою частотою обертання і високим крутним моментом
Більше позицій FLEX можна знайти в наших інстаграм акаунте по хештегу ▶️ #lkm_flex
Посилання на інстаграм LKM Odessa ▶️ https://instagram.com/lkm.odessa?utm_medium=copy_link
Нове покоління безщіткових двигунів, що забезпечують високу ефективність і продуктивність.
Мікропроцесорна електроніка: безступінчатий вибір швидкості, постійна швидкість, що контролюється тахогенератором, захист від перевантаження, захист від повторного запуску та контроль температури.
Тригер безперервного регулювання швидкості: для плавного запуску та блокування для безперервної роботи.
Плоска головка редуктора зменшує відстань від поверхні. Це дозволяє ідеально керувати інструментом у будь-якому положенні
Новий високопродуктивний редуктор для максимального зниження рівня шуму та вібрації
Нове розташування фіксатора шпинделя на нижній стороні дозволяє інтуїтивно змінювати диски та запобігає випадковому запуску
Ідеальний діапазон швидкості для застосування в автомобілебудуванні, суднобудуванні та авіації.
Ідеально підходить для видалення глибоких подряпин і відновлення сильно пошкодженого лакофарбового покриття.
Максимальна швидкість зняття в 2-ступеневій системі FLEX з червоною губкою і червоним полірувальним засобом.
Ергономічна форма ручки з м'яким покриттям для ідеального ведення по поверхні.
З прогумованою опорою для безпечного встановлення.
Просте регулювання швидкості за допомогою колеса вибору швидкості з фіксаторами, доступними з обох боків.
Споживання енергії 1400 Вт
Напруга 230 В
Частота 50/60 Гц
Макс. розмір опорної пластини 150 мм
Макс. розмір полірувального диска 150 мм
Швидкість без навантаження 550 - 1800 об/хв
Довжина кабелю 6 м
Тип кабелю PUR
Розміри ШxДxВ 463 x 72 x 110 мм
Вага 2,3 кг
Рівень звукового тиску 72 дБ(А)
Вібрація 2,5 м/с²
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flex |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Минимальное количество оборотов | 550 Об/мин. |
| Диаметр полировального круга | 150 мм |
| Тип полировальной машинки | Ротор |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 1800 |
- Цена: 27 428 ₴


