NEW 2026 FLEX XFE 2 15 14-EC C Ексцентрикова полірувальна безщіткова машинка
- В наличии
- Код: XFE 2 15 14-EC C
24 840 ₴
- +380 (98) 462-09-35менеджер
- +380 (93) 567-40-55менеджер
FLEX XFE 2 15 14-EC C
Нове покоління безщіткових двигунів, що забезпечують високу ефективність і продуктивність.
Мікропроцесорна електроніка: безступінчатий вибір швидкості, постійна швидкість, що контролюється тахогенератором, захист від перевантаження, захист від повторного запуску та контроль температури.
Тригер безперервного регулювання швидкості: для плавного запуску та блокування для безперервної роботи.
Плоска головка редуктора зменшує відстань від поверхні. Це дозволяє ідеально керувати інструментом у будь-якому положенні
Новий високопродуктивний редуктор для максимального зниження рівня шуму та вібрації
Ергономічна форма ручки з м'яким покриттям для ідеального керування на поверхні.
Просте регулювання швидкості за допомогою колеса вибору швидкості з фіксаторами, доступними з обох боків.
Ідеальний діапазон швидкості для застосування в автомобілебудуванні, суднобудуванні та авіації.
Ідеально підходить для усунення голограм і легких подряпин.
Максимальний глибокий блиск у 2-ступеневій системі FLEX з чорною губкою та чорною полірувальною пастою.
З прогумованою опорою для безпечного встановлення.
Споживання енергії 1400 Вт
Напруга 230 В
Частота 50/60 Гц
Макс. розмір опорної пластини 150 мм
Макс. розмір полірувального диска 150 мм
Хід полірування 15 мм
Швидкість без навантаження 1350 - 4350 об/хв
Частота обертання без навантаження 2700 - 8700 об/хв
Довжина кабелю 6 м
Тип кабелю PUR
Розміри ШxДxВ 425 x 72 x 128 мм
Вага 2,3 кг
Рівень звукового тиску 75 дБ(А)
Вібрація 3,1 м/с²
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flex |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Минимальное количество оборотов | 1350 Об/мин. |
| Диаметр полировального круга | 150 мм |
| Тип полировальной машинки | Ексцентрик |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 4350 |
- Цена: 24 840 ₴


