Потужна полірувальна машинка останнього покоління. Є універсальним інструментом для автомайстерні, дає змогу виконувати великі обсяги робіт і отримувати максимальний ефект від використання сучасних полірувальних засобів. Добре збалансована, малошумна, обладнана пристроєм блокування шпинделя для швидкої заміни полірувального кола.
Багатофункціональна електроніка забезпечує регулювання обертів зі збереженням крутного моменту, захист від перевантажень і плавний запуск, що запобігає втраті полірувальної пасти.
|
Максимальний діаметр робочого диска |
200 мм |
|
Частота обертання |
950-2000 об/хв |
|
Потужність |
1020 Вт |
|
Вага |
3,3 кг |
|
Бічна ручка |
|
|
Захист для рук |
|
|
Діаметр вала |
М14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
- Ціна: 21 216 ₴






