Mirka пневматична шліфувальна машинка PROS 625CV 150 мм Орбіта 2,5
- Під замовлення
- Код: 8995625111
Відправка з 01 травня 202621 736 ₴
+380997770353
- +380 (98) 462-09-35менеджер
- +380 (93) 567-40-55менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматична роторно-орбітальна шліфувальна машинка MIRKA® PROS 625CV 150 мм з орбітою 2,5 мм розроблена з використанням новітніх технологій. Інструмент має оптимізовану ергономіку, комфортний хват, що дає змогу працювати як правою, так і лівою рукою. Завдяки наявності в корпусі ширшого пилу виведення максимального пиловидалення можливе навіть за низької потужності всмоктування. PROS має інтегровану патентовану кришку, яка блокує потік холодного повітря та забезпечує надійну опору для руки оператора. Машинка забезпечена гальмом підошви та швидкознімним з'єднанням шланга відведення пилу.
Технічні дані
| Пилоудалення | Центральне |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Рівень шуму, LpA (дБ) | 73 |
| Диск-підошва (Код) | 8292605011 |
| Рівень вібрації (м/с2) 2,3 | |
| Частота мережі (Гц) | 50/60 |
| Споживана потужність (Вт) | 270 |
| Розмір підошви (мм) | 150 |
| Швидкість обертання підошви (об/хв) | 12000 |
| Паковання | Картонна коробка |
| Напруга мережі змінного струму (В) | 90 - 240 |
| Робочий тиск (Бар) 6,2 | |
| Витрата повітря (л/хв) 485 | |
| Орбіта (мм) | 2.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 0.89 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 736 ₴








