
Шліфувальна ексцентрикова машинка SCORPIO III 150 мм. «RUPES»
- В наявності
- Код: RH 353S
12 220 ₴
+380997770353
- +380 (98) 462-09-35менеджер
- +380 (93) 567-40-55менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова шліфувальна машинка RUPES SKORPIO III моделі RH 353S доповнить асортимент обладнання для чистової обробки поверхні. Процес шліфування буде на багато комфортнішим завдяки гумовому покриттю корпусу інструмента та спеціального простору для пальців між ручками та впускним отвором.
До основних переваг RUPES SKORPIO III щодо своєї попередниці SKORPIO II належать:
Новий компонент мотора
Нова підошва
Працює за 5 барів
Висока надійність
Низьке споживання повітря (мін 100-130 л/хв)
Оновлений мотор
Нова конструкція вала без фіксатора
Сталевий ротор
Лопатки збільшеної товщини
Корпус із чорної гуми
Нові конструкції підошви
Кріплення M8 і 5/16
Зменшена товщина
Немає спойлера
Периферичні отвори підошви
Комплектація
Шліфувальна машинка RH 353A
Підошва арт. 981.500 (Важка інформація: SKORPIO III використовується з новим диском-підошвою Multihole Slim, 981.500)
Торцевий гайковий ключ
Гвинти для кріплення
Олія для пневмоінструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Амплітуда коливань | 3 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Витрата повітря | 300 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 220 ₴


